کتاب حسابداری مدیریت پیشرفته

(5 رای)
نویسنده حجت اسماعیل زاده/فائزه اصغری
ناشر انتشارات تانیش
تعداد صفحات ۱۵۰
قیمت ۳۲,۰۰۰ تومان

        با سلام و احترام

کتابی که در پیش رو دارید بر مبنای منابع آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور برای درس حسابداری مدیریت تدوین گردیده است.در واقع این کتاب دربرگیرنده چهار فصل از نشریه 131 سازمان حسابرسی و دوازده فصل از کتاب حسابداری مدیریت پیشرفته دکتر سجادی می­باشد که سعی گردیده با توجه به ماهیت آزمون فراگیر تلخیص و تعدیل گردد. بنابراین تمامی دانشجویان عزیز و اساتید کلاسهای فراگیر پیام نور با در اختیار داشتن این کتاب در واقع خلاصه ای جامع و موشکافانه را در اختیار خواهند داشت که با استفاده از سوالات تستی نیز تکمیل گردیده است.

این کتاب سبب می­شود که دانشجویان عزیز در کمترین زمان ممکن بتوانند مهمترین مطالب لازم برای آزمون ارشد فراگیر را مطالعه کرده و یادبگیرند.

بی شک هیچ اثری بی­خطا نیست و همیشه، فرصت برای بهبود مستمر وجود دارد. بنابراین از تمامی عزیزانی که لطف دارند خواستاریم انتقادات و پیشنهادات خودشان را با آدرس ایمیل ذیل در میان بگذرند تا انشاء اله در مسیر بهبود مستمر گام برداریم. از مدیریت انتشارات تانیش که این فرصت را در اختیار ما قرار دادند تا این کتاب برای دانشجویان و اساتید گرامی تهیه شود نیز سپاسگزاریم.

سپاس و آرزوی بهترین­ها برای بهترین­ها...

همانا اراده خدا بالاترین است.

اسماعیل زاده – اصغری

 
 
 
نویسنده حجت اسماعیل زاده/فائزه اصغری
ناشر انتشارات تانیش
نوبت چاپ یکم
شابک 978-964-8545-48-7
قطع کتاب رحلی
تعداد صفحات ۱۵۰
قیمت ۳۲,۰۰۰ تومان
زبان کتاب فارسی
تاریخ ثبت در سایت ۲۲ بهمن ۱۳۹۳
saman گفته است: این کتاب باعث شد ترس من از حسابداری ریخته شه


شما میتوانید از طریق فرم زیر نظر خود را بیان نمایید:

نام
ایمیل
نظر شما
کد امنیتی (حروف بزرگ و کوچک یکسان است)