کتاب کمک درسی تئوری‌های مدیریت پیشرفته منابع کارشناسی ارشد پیام نور

(5 رای)
نویسنده علیرضا سلامی
ناشر انتشارات تانیش
تعداد صفحات ۱۹۸
قیمت ۳۸,۰۰۰ تومان

مجموعه اي كه اينك پيش روي شماست تلاشي است در جهت پاسخ به نياز شمار بسياري از داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد پیام نور در گرايشهاي مختلف مدیریت.

از آنجا كه درس «تئوريهاي مدیریت پیشرفته» يكي از دروس مهم و كليدي در كنكور مي باشد، داوطلبان همواره به دنبال منابعي بوده اند كه از جامعيت كافي برخوردار بوده و در عین حال مختصر و مفید، بتواند نياز آنان را در پاسخ به سوالات تئوريهای مديريت برآورده سازد. همچنين محدوديت زماني اغلب داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد، آنان را با مشكل و نگراني مواجه ساخته و حس اعتماد به نفس آنان را تا حد زيادي كاهش مي دهد.

اين مجموعه در واقع كليدي است براي حل مشكلات دانشجويان و داوطلبان. در اين مجموعه سعي شده تمام مطالب مهم و كليدي با تكيه بر منابع اصلي كنكور كارشناسي ارشد پیام نور جمع آوري و تدوين شود و به صورتي مختصر و مفيد در اختيار داوطلبان قرار گيرد.

اين كتاب در شانزده بخش تهيه و تدوين شده است. این شانزده بخش دربرگیرنده نکات کلیدی و مهم کتاب «مبانی سازمان و مدیریت» دکتر رضائیان و «تئوری سازمان: ساختار و طرح سازمانی» استیفن رابینز می باشد. لازم به ذکر است با توجه به اینکه در رشته مدیریت دولتی تنها یکی از کتب فوق (کتاب تئوری سازمان: ساختار و طرح سازمانی- استیفن رابینز) به عنوان منبع معرفی شده است، ما در ابتدای هر بخش از این مجموعه، متذکر شده ایم که این بخش برگرفته از کدام فصول دو کتاب منبع است.

از آنجا که این مجموعه، خلاصه و چکیده دو منبع اصلی کنکور کارشناسی ارشد پیام نور است، بیشتر به توضیح نکات کنکوری و کلیدی مدیریت پرداخته و مجالی برای تشریح و ارائه مثالهای کاربردی پیدا نکرده است. لذا به دانشجویان- خصوصاً دانشجویانی که رشته دوره کاردانی یا کارشناسی آنان، غیرمدیریتی می باشد- توصیه  می گردد که جهت فهم بهتر مطالب این کتاب، در کلاسهای «تئوری های مدیریت» موسسه آموزش عالی آزاد ماهان شرکت نمایند.

در پایان لازم به ذکر است تلاش بسياري بعمل آمده كه اين مجموعه از جامعيت كافي برخوردار باشد و بتواند كليه مباحث و نکات کلیدی را پوشش دهد. با اين وجود، اين كتاب همانند هر اثر ديگري داراي كاستيها و كمبودهايي است. نظرات و پيشنهادات سازنده شما مي تواند ما را در تهيه مجموعه اي كاملتر و جامع تر براي داوطلبان سالهاي آتي ياري نمايد. خواهشمند است نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس «info@alireza-salami.com» ارسال نمایید.

 

 

 با آرزوي موفقيت شما

عليرضا سلامي

www.alireza-salami.com

 

فایل(pdf)راهنمای خودآموز تئوریهای مدیریت پیشرفته
دانلود فایل(pdf)راهنمای خودآموز تئوریهای مدیریت پیشرفته
خرید فایل(pdf)راهنمای خودآموز تئوریهای مدیریت پیشرفته
قیمت فایل(pdf)راهنمای خودآموز تئوریهای مدیریت پیشرفته
فایل(pdf)راهنمای خودآموز تئوریهای مدیریت پیشرفته
دانلود فایل(pdf)راهنمای خودآموز تئوریهای مدیریت پیشرفته
خرید فایل(pdf)راهنمای خودآموز تئوریهای مدیریت پیشرفته
قیمت فایل(pdf)راهنمای خودآموز تئوریهای مدیریت پیشرفته
نویسنده علیرضا سلامی
ناشر انتشارات تانیش
نوبت چاپ دوم
شابک 978-964-8545-05-0
قطع کتاب رحلی
تعداد صفحات ۱۹۸
قیمت ۳۸,۰۰۰ تومان
زبان کتاب فارسی
تاریخ ثبت در سایت ۲۱ بهمن ۱۳۹۳
abas گفته است: بسیار ممنون از زحمات شما


شما میتوانید از طریق فرم زیر نظر خود را بیان نمایید:

نام
ایمیل
نظر شما
کد امنیتی (حروف بزرگ و کوچک یکسان است)